1998 yılında temelleri atılan firmamız, İstanbul ve Giresun ili ve ilçeleri başta olmak üzere çevre il ve ilçeler dahil cami merkezi ezan vaaz sistemleri, seslendirme ve kablosuz anons sistemleri üzerine faaliyetine başlamıştır. Profesyonel cami seslendirme sistemleri ve diğer cami sarf malzemelerinin satışı ve montajı konusunda daima öncü firma olmuştur.

2005 yılında tam kapasite profesyonel seslendirme ve ışık sistemleri üzerine satış, kiralama, montaj alanında faaliyet gösterilmiştir. Bu kapsamda birçok konser, festival, düğün, vb. organizasyonları Giresun ve ilçelerinde organizasyon firması olarak gururla çalışılmıştır ve halen daha çalışılmaktadır.

2014 yılı itibariyle müşteri kitlemizi artırmak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla profesyonel ses ışık görüntü sistemleri malzemelerinin satışını e-ticaret olarak www.arzumelektronik.com internet sitesi üzerinden siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Cami seslendirme sistemlerine ek olarak, cami minare ve dış yüzey wallwasher ışıklandırma, cami minare mahya yazıları, cami avize ve mihrap şamdanları, rahle, koku, cami duvar levhası, cami minber stor perdesi, cami halı keçe ve halı altı karbon film ısıtma sistemleri, cami kamera güvenlik sistemleri gibi birçok cami sarf malzemesinin satışını mağazamız üzerinden sağlanmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve ülkemizde alanında uzman firma olmak gayesiyle çalışmalarımıza aralıksız devam etmeyteyiz.

0
+
MÜŞTERİ PORTFÖYÜ
0
+
HİZMET PORTFÖYÜ
0
+
KALİBRASYON ÇEŞİDİ